Hakkımızda

TRB360, İnsan Kaynakları alanında birden fazla hizmet yeteneği ile mümkün olan en iyi çözümleri sunma yeteneğine sahiptir.

Yenilikçi bir firma olan şirketimiz sağlam bir BT altyapısına sahip olup insan kaynaklarında (İK) etkin bir yönetimin oluşturulmasını amaçlamaktadır.
Geniş hizmet yelpazemizle yerel ve küresel işe alım, insan kaynakları süreçlerinizi optimize edilmesi ve çalışanlarınızın potansiyelini maksimize edilmesi için buradayız. Kurumsal başarınızı artırmak ve rekabet avantajınızı güçlendirmek için size özel İnsan Kaynakları çözümleri sunmaktayız.

Image

İş ortaklarımızın sürdürülebilir başarıya ulaşmalarında rehberlik eden, yenilikçi ve güvenilir bir insan kaynakları danışmanlığı firması olmayı hedefliyoruz.

Bizimle Çalışın

Yeni bir kuruluş olmasına rağmen derin tecrübe, güçlü ve deneyimli çalışan kadro.

Yapımız

Birden fazla hizmet yeteneği, süreçlerin takibi konusunda teknolojik güçlü alt yapı.

Yardım Odaklıyız

Yüksek hizmet verimliliği, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşım, sürecin bütün paydaşları için tatmin edici sonuçlar.

image
Tüm Paydaşlarımızla Global Düzeyde Çalışırız

Vizyon ve Misyonumuz

İnsan kaynakları alanındaki en güncel ve etkili çözümleri sunarak, iş dünyasındaki liderlik pozisyonumuzu koruyor ve uluslararası alanda tanınan bir marka olmak için çalışıyoruz.

Çalışan verimliliğini artırmak ve iş süreçlerini optimize etmek için özelleştirilmiş insan kaynakları çözümleri sunmak misyonumuzdur.
İnsan kaynakları alanındaki en son teknoloji, yöntem ve en iyi uygulamaları kullanarak, müşterilerimize değer katmak ve sürdürülebilir başarılarını desteklemek için çalışıyoruz.
Geniş hizmet yelpazemizle yerel ve küresel işe alım, insan kaynakları süreç tasarımı ve eğitim hizmetlerine yönelik hızlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım sunulmaktadır.